pskemi-logo-iso

Toimisto

Avoinna ma-pe 9-15
Postiosoite: Kauppakatu 8, 3. krs
Käyntiosoite: Valtakatu 19 (Ovi sisäpihalla)
94100 KEMI
Sijainti kartalla 

 044 276 0030
toimisto@kemikings.fi

 

Toimitusjohtaja

Jarkko Ruhanen
0400 152 712
jarkko.ruhanen@kemikings.fi

 

Kotikenttä

Sauvosaari,
Urheilukatu 9
94100 KEMI
Sijainti kartalla 

Myyntipäällikkö 

Jarno Vuorinen
040 139 9353
myynti@kemikings.fi

Myyntineuvottelija

Juha ”Putte” Nykänen
 0400 410 591
juha.nykanen@pp1.inet.fi

 

Myyntineuvottelija

Juhani Himanka
 0400 576 456
 juhani.himanka@kemikings.fi

Johtokunta


Puheenjohtaja

 Antti Pasanen
 0400 859 870
lauri137@gmail.com

Varapuheenjohtaja

Maarit Pulkkinen
 040 703 9939
maarit.pulkkinen7@gmail.com

Sihteeri

Päivi Lipponen
 044 276 0030
toimisto@kemikings.fi

Jäsen

Ari Matikainen
 045 664 0059
ari.matikainen@pp.inet.fi

Jäsen

Raimo Häikiö
 050 598 8715
raimo.haikio@pp.inet.fi

Jäsen

Sanna-Kaisa Rivasto
0400 816 019
 rivastos@suomi24.fi

Jäsen

Pauli Maronen 
040 7448345
pmaronen@gmail.com

 


Kunniapuheenjohtaja

Veikko Kumpumäki
 040 547 2496
 veikko.kumpumaki@kemi.fi

 

Päävalmentaja

Steven Polack
050 405 5242
 spolack536@hotmail.com

 

Cafe Laine


 

Meripuistokatu 28
94100 Kemi
040 842 8808
cafelaine.kemi@gmail.com

Cafe Laineen taustayhteisö on Palloseura Kemi Kings ry. Cafe Laine palvelee kaikkina Kemin uimahallin aukioloaikoina. Tilauksesta ruuat ja leivonnaiset arkeen ja juhlaan, myös pitopalvelua. Kahviovastaavana toimii Anne Salmela.